Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.10, 02:09   #25
eko67
Üye

eko67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 252
Aldığı Teşekkür: 436
Rep Derecesi : eko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerdeeko67 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
eko67 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Her katılımcı arkadaşın okumasını rica ediyorum...

Real kardeşim benim foruma gireli çok olmadı ve girer girmez forum kurallarını okumuştum (bu zaten huyumdur) foruma girdiğim günü bikaç konuya yorum yapmış ve cadıı kardeşimiz espiri mayetinde (veya ben öyle algıladım) benim yazdıklarımı yazmasana, diye espiri yapmıştı, bu uyarınızda benim site günlüğüne yazdığım yazının hemen hemen aynısı. O yazımda bende türkçemize özen gösterilmediğini ima etmiştim.

Ben ilkokul mezunuyum, yani yarı cahil, ama ana dilimize elimden geldiği kadar özen göstermeye çalışıyorum, belki noktaları virgülleri olur olmaz yerlerde kullanıyor olabilirim ama neticede kullanıyorum.

Benim ima etmeye çalıştığım şudur, ben yabancı dil bilmem hatta sitede çoğu üyelerin isimleri bana tuhaf geliyor derken yanlış anlaşılmasın bu şekilde yazılışı tuhaf geliyor, örnek, mystery! bunun anlamı ne bu arkadaşımız,da diğer arkadaşlar gibi ismini tam olmasada kısa olarak yazsaydı daha iyi olmazmıydı? Türkiyenin ab'ye girmeye çalışması gibi bazı arkadaşlarımızda isimlerini yabancı yazarak avrupalaşmaya çalışıyorlar kanısındayım ama biz TÜRK OĞLU TÜRKüz ismimiz corc, maykıl, mister değil ahmet, mehmet, hasan, hüseyin olmalı, değilmi?

Türkçemize özen gösterilmesi konusundaki uyarınız için şükranlarımı sunuyorum emeğinize sağlık Real kardeşim.

Not: Diğer sitelerde,de böyle yanlışlar gördüğüm ve kimseyle paylaşamadığımdan, burada,da türkçemize özen gösterildiğinden dolayı
bu yorumum biraz uzun olduğu için herkesten özür ve okumak zahmetinde bulunan arkadaşlarımıza,da sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Türkçemize daha fazla özenmek temennisiyle allaha emanet olun....
eko67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz eko67'in Mesajına Teşekkür Etti.