Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.10, 08:56   #27
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Her katılımcı arkadaşın okumasını rica ediyorum...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi eko67 Mesajı göster

Benim ima etmeye çalıştığım şudur, ben yabancı dil bilmem hatta sitede çoğu üyelerin isimleri bana tuhaf geliyor derken yanlış anlaşılmasın bu şekilde yazılışı tuhaf geliyor, örnek, mystery! bunun anlamı ne bu arkadaşımız,da diğer arkadaşlar gibi ismini tam olmasada kısa olarak yazsaydı daha iyi olmazmıydı? Türkiyenin ab'ye girmeye çalışması gibi bazı arkadaşlarımızda isimlerini yabancı yazarak avrupalaşmaya çalışıyorlar kanısındayım ama biz TÜRK OĞLU TÜRKüz ismimiz corc, maykıl, mister değil ahmet, mehmet, hasan, hüseyin olmalı, değilmi?
Güzel bir konuya değinmişsin sayın Eko, size katılıyorum...Bizi biz yapan değerlere sahip çıkmalıyız....Ancak herkes kendi ismiyle üyelik açmak istemeyebilir...Forum içinde de tanıdığımız arkadaşlara, Ahmet, Mehmet değilde, nickiyle hitap ederiz.... Nickler kişilerin seçimine kalmış....Yabancı nick kullanan üyelere, nickini değiştir, Türkçe olsun da diyemeyiz...Onlardan istediğimiz tek şey, forum içinde imla kurallarına dikkat etmeleri...

Mesela sizin nickiniz (eğer ben anladığım gibi ise); eco : fransızca, echo : ingilizce kökenli kelime. Anlamı yankı diye biliyorum ama Türkçe bir nick değil sanırım...

Konuyu açıp, dikkatli olmamızı sağladığın için teşekkürler ReaL....