Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.02.10, 17:50   #19
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hoş Geldin Akashaa :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Amacınız doğrultusunda harcadığınız her emeğe helal olsun. Bunu başarıyorsunuz zaten...

Anlayışınız, arkadaşlığınız, paylaşımlarınız için teşekkürler...

Marmaris tayfası adı ile forumumuza giriş yapanların hepsine hayranım... Hoş tayfanın adı Marmaris ama Marmaris, Bodrum hatta İstanbullara kadar yayılmış bir grup...

Bunun için de kusura bakmaz isen; Kazakistan konusu nedeniyle foruma gelen Paroz kişisine teşekkür ediyoruz.

Bu ne ya... Yeter bu kadar... Hadi git başımdan şimdi...

Yemem ve yedirtmem... ikinoktaüstüstesopaikinoktaüstüste
Sayalım kimler gelmiş;
Pharos
Orsa
Phoenix
Lodos
Matçı
Beyza (kendisi pek meşgul olduğu için hala aktif değil)
Aldacı
Paneb
Akashaa
ve Erlik
Kimseyi unutmadım umarım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Bile mi, bile mi değil o bile bile o

Senin için geldim demem için tam terisinin de doğru olması lazım, şu iş bilmez genel geçer ilkecilik işte

Senin için geldim - senin için gelmedim.
II cık olmadı, (iki II ile yazınca nükteli oluyo öğrendim acaip havalı len) tam tersi doğru değil. Genel geçer bir doğru olmamasına rağmen acık bişey seviyorum seni galiba

Hoşgeldin akashaacım
İki düz bi ters, seversin sen cümlenin başını döndürüp yoruma bırakmayı

Burada olmana çok sevindim, zira uğraşacak biri lazımdı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi akashaa Mesajı göster
bile nin altına bi çizik atıyorum erlik'i bile özlediğine göre sen özlem dolusun şuan

teşekkürler hoşbuldum
O derece yani Bi git akashaa, sonra bakarsın geri gelmezsin Harhar burada da varmış da ben görmemişim meğer.

Akashaa hoşgeldin