Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.10, 00:47   #44
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hoş Geldin Akashaa :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aldacı Mesajı göster
Orsa'yla Beyza'ya hiç denk gelemedim ben yahu,onları da özledim Akashaa hoşgeldin demiş miydim?
Yalnız forumu ele geçirme ihtimallerini alenen konuşup yönetimin isyana hazırlanma tedbirleri alması ihtimalini (bu nasıl bir tamlamadır!) yükseltmeyelim. Sessiz konuşun, zaten gündem karışık
Orsa bu ara pek uğrayamıyor, İstanbul'da. Beyza tatilde. Gelirler onlar da bir ara.

İsyan etmeye gerek yok ki, demokratik yolla geliriz artık iktidara. Çoğunluk biziz Akp gibi, demokratik seçimle Ne dedim len ben

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi akashaa Mesajı göster
Konu dışına taşmasın erlikim, o halde arada hoşbuldum diyeyim bari durduk yere

Yüzüme gözüme durmasın yahu bi dur ben halen şoktayım, ne güzel bir yere düştüm ben

Hoşbuldum teşekkürler

Forum oyunlarını buradan devam etsem olur mu peki

Benim tayfam var amaaaaa

Teşekkür ederim, sevenlerim sağolsun
Ne tayfası yahu, ordun var ordun Hadi durmasın bi yerine

Bu konu on sayfa olacak tayfa!