Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.02.10, 15:07   #1
Kardelen26
Müdavim

Kardelen26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 232
Ettiği Teşekkür: 27055
Aldığı Teşekkür: 23199
Rep Derecesi : Kardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura aboutKardelen26 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Suspus
Standart Önemle Duyurulur...

Sevgili dostlarım;

Cep telefonumun mesaj kutusuna gelen bir mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum.Çünkü sizler benim dostlarımsınız...

GELEN MESAJ:

DEĞERLİ ABONEMİZ, TURKCEL MERKEZİNİN BAŞLATMIŞ OLDUĞU 01/01/2010 CEP ÇEKİLİŞİNDEN HATTINIZ 20.000 BİN TL ÖDÜLLENMİŞTİR. BİLGİ VE İŞLEM İÇİN 0 536 427 03 79 BU NUMARAYI ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİN...TURKCELL

İşte sevgili dostlar bu gelen mesaj yeni oluşum içinde olan bir çetenin mesajı. Hemen turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve numaranın kontör şebekesine ait olabileceğini ve bu numara arandığı an arayan kişiden kontör (hatlı bile olsa hattından) alınacağını ve kesinlikle aranılmamasını söyleyerek numara hakkında hem hukuk hemde emniyete gerekli bilgi verilmiştir.

Sizlerle paylaşıyorum ki bu ve buna benzer durumlarda o verilen numara yerine müşteri hizmetlerinden bilgi alınız çünkü tüm operatörlerin müşteri hizmet numaraları var... Bu mesajı tüm listemle paylaşıyorum ki sizlerde listenizle paylaşın lütfen ve uyarın dostlarınızı, arkadaşlarınız, yakınnlarınızı...

BİLGİLERİNİZE..

Mail kutuma gelen bu maili sizlerle paylaşmak istedim..