Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.10, 15:09   #123
Smashmouth
Süper Üye

Smashmouth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 79
Ettiği Teşekkür: 6268
Aldığı Teşekkür: 6166
Rep Derecesi : Smashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Hoş Geldin Akashaa :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi akashaa Mesajı göster
Bu konunun geyiğe sarmasının kimse için problem olduğunu düşünmüyorum kaldı ki bu sitenin de kimin nerede geyik yapacak kadar bilinçli üyelere sahip olduğunu da düşünüyorum. Ayrıyeten benim konumun hele de eski arkadaşlarımla yapmış olduğum muhabbetten dolayı taşınmasından veya bunun konu olmasından rahatsız olmak istemem.

Gereğinin yapılmasını arz ederim

Akashaa

(buraya imza atamıyorum mouse yetişmiyor )

Kimseye tabiki rahatsızlık vermez geyik yapılacak yer bura değilki kafe forumgerçek diye bir yer var orada sınırsız geyik yapılabilir.. eski arkadaşlarınla ortak bir platformda özlem giderebilirsin ama burada hoşgeldin beş gittinden öteye gitmemesi lazım yoksa konuya haksızlık etmiş oluruz.. özlemi gayet iyi bi şekilde kafe forumgerçekte giderebilirsiniz.. ayrıca msn de gayet iyi bir şekilde özlem giderme aracıdır son olarak ben sadece fikirlerimi söyledim yöneticiler taşır veya taşımaz..

saygılar.
Tul-i emel defterin dürmeyen aşık mıdır?"
Yunus Emre
Smashmouth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla