Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.10, 11:57   #38
SanaL
Uzman Üye

SanaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 3492
Aldığı Teşekkür: 3579
Rep Derecesi : SanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hangi Tür Müzik Dinlersiniz?

Standart bir cevap olsa da bende kulağıma hoş geleni dinlerim, nitekim öyle demek zorundayım aksi halde açıklayamıyorum müzik zevkimi ..

Şöyleki :

Pop müzik dinlerim - Yaşar hayranıyım, Kıraç severim, Sezen dinlerim, Ege dinlerim, Rafet serpiştirrim araya

Rock müzik dinlerim- Şebo severim, rock gruplarını dinlerim ( mangaydı, dumandı, kurbandı ) hatta hızımı alamam Rock bara giderim

Anadolu Rock dinlerim - Haluk Levent hayranıydım bir zamanlar , tüm albümleri vardı bende

THM dinlerim - Yavuz Bingöl, Neşet Ertaş, Orhan Hakalmaz dinlerim, söylerim ayrıcada çalardım eskiden

Özgün müzik dinlerim - Onur Akın'ı tek geçerim

Yabancı müzikte dinlerim - KRock dinlerim, kuzenlerin etkisiyle Metal da dinlemişliğim var bir dönem ayrıca Blues ve Jazz dinlerim hatta konser görürsem giderim

Geniş bir müzik yelpazesi oldu ama ne yapim , ben böyleyimmmmm ben böyleyimmm