Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.10, 13:51   #80
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Radyo önerisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dasitane Mesajı göster
arkadaşlar
ben de bizim radyomuzu öneriyorum
size canlı yayın özel isteklerinizle süper bir müzik ziyafeti çekmekten onur duyarız
ben ve radyonun asıl sahibi DJ arkadaş canan sizlere canlı müzik ziyafeti ve şiirler ,özel isteklerinizi her zaman zevkle dinleteceğimiz radyomuza bekler, sizleri radyo ve sohbet bölümümüzde görmekten büyük onur duyarız

radyo ismi yazmıyorum şimdilik reklama girmesin diye
ama site yetkilileri izin verirse herkesi radyomuza bekler isteklerinizi büyük bir zevkle çalmaktan onur duyarız

izin verirse site yönetici arkadaşlar bu sitenin adını da radyomuzda büyük bir onurla dinleyicilerimize duyururuz

Sevgili Dasitane,

önerin için teşekkürler. Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa özel mesaj ile size ulaşabilir, eğer arzu edilirse katılırlar.

Forumumuzda bir radyo kanalı açmayı düşünmüyoruz. Daha önceleri de bunu defalarca dile getirdik, herhalde tekrar yazmak gerekiyor.

Forumumuz bir radyo dinleme forumu değil, paylaşım forumudur. Eğer istenirse nette bir sürü radyo kanalları var herkes gönlünce oralardan dinleyebilir. Hatta isteyen arkadaşlar ortak bir radyo kanalı seçer, oradan istedikleri şarkıları istek yapar ve dinlerler.

Teşekkürler
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.