Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.10, 17:44   #1
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 264
Mesajlar: 941
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3154
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Exclamation İTÜ'den sağlık yöneticiliği sertifika programı.


İstanbul Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) sağlık sektöründe sürekli artan kalifiye eleman ihtiyacı nedeniyle Sağlık İşletmeleri Yöneticiliği Sertifika Programı açtı. Sertifika almaya hak kazanmak için İTÜ’de uygulanan not sistemine göre 4.0 üzerinden 2.5 ortalamayı tutturmak gerekecek.

Notları ortalama başarı notunun altında kalan katılımcılara ‘Katılım Belgesi’ verilecek. Sertifika alamayan katılımcılar belirli dersleri, ders başına ücret ödeyerek bir sonraki dönemde ve bir kereye mahsus olmak üzere tekrarlayıp puanlarını ortalama başarı notunun üstüne yükselterek ‘Uzmanlık Sertifikası’ almaya hak kazanacaklar.

İTÜ İşletme Fakültesi Sağlık İşletmeleri Yöneticiliği Program Koordinatörü Y. Doç. Dr. Ufuk Cebeci gözetiminde yapılan eğitime zamanı olmayan ancak programı takip etmek isteyen adaylar internet üzerinden de takip edebilecekler. Derslerin videolarını uzaktan eğitimle internetten izlenmekte ve sınavları internet üzerinden yapılmaktadır. Programı yerinde izleyen ve uzaktan eğitimle izleyenlere aynı sertifika verilmektedir. Program 9 Mart tarihinde başlıyor ve 9 Nisan’a kadar kayıt yaptırılabiliyor.

Programda derslerden bazıları şunlar: Hastanelerde Yönetim ve Organizasyon, Stratejik Yönetim ve Planlama, Yatırım ve Finansal Analiz, Hastane İçi Birim Yönetimi, Toplam Kalite Yönetimi, Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standarları Uygulamaları, OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı, Hastanelerde EFQM Kalite Ödülü Uygulamaları, Risk Yönetimi, Hastane Yönetiminde İnsan Kaynakları, JCI Standartları, Sağlık Bilişim Sistemleri, Lojistik ve Satınalma Yönetimi, ISO 9001 Kalite denetçiliği (Ayrıca ISO 9001 Kalite Denetçisi sertifikası da verilmektedir)

Ayrıntılı bilgi için:

İ.T.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) Başkanlığı. Tel: 0212- 243 15 25. E-Posta: sem@itu.edu.tr
İ.T.Ü. SEM Sertifika Programları Koordinatörlüğü. Tel: 0212 293 13 00

psikoloji.gen.in
__________________
Ya çaresizsiniz, yada çare sizsiniz.

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Megan'in Mesajına Teşekkür Etti