Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.10, 09:46   #1
Nazlı
Süper Üye

Nazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2010
Konular: 306
Mesajlar: 2,955
Ettiği Teşekkür: 4786
Aldığı Teşekkür: 9603
Rep Derecesi : Nazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Hasta
Post Geleceği gören Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk'ün özel bir insan olduğunu Türk Milletinin yanı sıra yabancılar da, kabul etmektedir. Bir yerde dünyaya hakim olan Avrupalıların Osmanlıyı yıkmalarından sonra yerine bir devlet kurmak için çalışmalara 1907 yılında Padişah 2. Abdülhamit zamanında bugünkü Türkiye Cumhuriyetinin sınırlarını gösteren haritayı çizmesiyle başlar. Ve son nefesini vermeden önce halkın yakında patlayacak olan İkinci Dünya Savaşı'na katılmaması için ettiği vasiyet ile biter.

Tüm bu olayları arkadaşları onun 'İleri görüşlü' olmasına bağlarken ben yıllardır yaptığım araştırmalar sonucunda onun 'Parapsikolojik ' yeteneklere ve bunun da İslamiyet' te ' Ledünni İlmi' yani Allahtan gelen ilim ile açıklamaya çalıştım. Atatürk 1907 yılında Türkiye Cumhuriyeti Haritasını çizdi. Atatürk Birinci Dünya Savaşı'na girmenin felaket olacağını ve devletin sonunu getireceğini söylüyordu. Atatürk Çanakkale Savaşları sırasında İngilizlerin savaş planlarını aylar öncesinden bildiriyordu. Atatürk Kurtuluş Savaşını kazanacağını biliyordu. Atatürk Yunanlıların savaş planlarını biliyordu. Atatürk İkinci Dünya Savaşının başlayacağını ve bu savaşı kimlerin kazanacağını açıkladı. Atatürk Avrupa Birliği'nin kurulacağını, Global Dünyayı, Rusya'nın parçalanacağını bildirdi. Atatürk'ün devrinin diktatörleri Hitler ve Mussolini için söylediği kehanetler. Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti'nin yıkılmayacağı ile ilgili kehaneti. Muhiddin-i Arabi ve Nostradamus'un Atatürk ve Türkiye ile ilgili kehanetleri.
__________________
Nazlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Nazlı'in Mesajına Teşekkür Etti.