Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.10, 15:11   #50
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İnsan görmediği birini sevebilir mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umutgüneşi Mesajı göster
İnsan görmediği birini sevebilir mi?

''Tabi sever ,sevebilmeside çok dogal .

Bir insanı sevmeniz için ne gereklidir ? onun fiziki gorunuşumu yoksa ruhu ,tavırları ,size karşı davranışlarımı ?

Fizigi çok guzel olabilir ama acaba sizi etkileyebilirmi ,eger oyle olsa çirkinlerin hiç sevme sevilme şansları olmazdı ama durum hiçte oyle degil .

Sevgi içten gelen ,kalbten gelen ruhunuzun derinliklerinde hissedebileceginiz bir şeydir .''

Hani sanal aşklar vs bunlar sizce ne kadar doğru, gerçektir...

''Sanal aşk ise çok daha farklıdır, bence sanal aşk diye bir şey yokturda ama ne yazıkki insanlar net'de tanışıp bir muddet bu ortamda bir araya gelince sanal denip çıkılıyor.

Oysa yaşanan duygular gerçek ,yaşayan kişiler gerçek. Kişiler birbirlerine karşı durust davranıp kendilerini oldukları gibi gosterirlerse bu durumda net onların tanışmaları için bir basamaktan oteye gitmez.

Nasılki insanlar okulda, sinemada, kafede veya bir arkadaş toplantısında tanışıyorlarsa netde öyle bir şey. Sadece bir basamak teşkil ediyor .''

Yani insan görmediği birini sadce sesini duyarak yada yazılarından, sözlerinden etkilenerek sevebilir mi?

''İnsanın etkilenmesi için illa gormesi gerekmiyor ,eger oyle olsa gorme özurluler asla sevemezdi, oysa durum hiçte oyle degil. İnsan pekala sesinden yazısından etkilenebilir.

Mesela sitelerde yazıları hoşuna gittigi için, hiç tanımadıgı halde o kişiden elektrik alan ve nette o kişiyle tanışan hoşlanan insanlar olabiliyor, buna sık sık tanık olabiliyoruz .

Mesela ALLAH 'ı hiç birimiz goremiyoruz ama bu durum onu sevmemize engel degil.

Yeterki insan tum benligiyle sevmek istesin ,bunu hiçbir şey engelleyemez .''

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.