Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.10, 03:07   #58
Müşerref Özdaş
Tam Üye

Müşerref Özdaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 38
Ettiği Teşekkür: 1872
Aldığı Teşekkür: 1070
Rep Derecesi : Müşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerdeMüşerref Özdaş Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Müşerref Özdaş - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İnsan görmediği birini sevebilir mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Evet oyu kullandım.

Adına sevmek mi denir bilemiyorum, ama olur.
Seninle hemfikirim Lale.Adına sevgi mi denir bilinmez. Bu, büyük olasılıkla kendi yarattığımız bir umuda sarılmaktır. Ama şu da var, tabi ki saygı duyulur tanımasak da karşımızdaki kişinin fikirlerine.Mesela buradaki paylaşımlarımızla da birbirimize hoş duygular içinde merhaba diyebiliyor, saygı duyabiliyoruz. Veya okuyarak tanıdığımız ve çok sevdiğimiz yazarlar da vardır mutlaka... Ama adına '' Aşk '' denilebilecek ve de uzun süre veya hiçbir zaman görmediğiniz, sesini duymak veya yüzünü bir camın arkasından görmek gibi bir iletişimi sürdüren birisinin kendisiyle ilgili düşünmesi gereken ciddi bir durum vardır ortada diye düşünürüm ben. Ve en kısa zamanda da kendini aldatmaktan vazgeçip, belki de daha marazi bir duruma dönüşebilecek duygularını sağaltmaya çalışmasını öneririm.

Ayrıca yanılmıyorsam bu konu daha önce farklı bir bölümde de tartışılmıştı.
Herkesin, gönlüne göre ve gerçek sevgiler yaşayabilmesi dileğiyle, iyi geceler.