Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.10, 14:32   #8
SanaL
Uzman Üye

SanaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 3492
Aldığı Teşekkür: 3579
Rep Derecesi : SanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Oksijensiz yaşayan hayvan keşfedildi

Alıntı:
Girit adasının 200 kilometre batısında ve 3,5 kilometre derinliğindeki L'Atalante havzasında oksijen neredeyse tamamen tükenmiş durumda.

Canlı tespit edilen bu üç yeni türden ikisinde yumurtalarının da bulunduğunu belirten araştırmacılar, canlı bir hayvan bulmayı ummadıkları bir yerde karşılaştıkları bu hayvanları oksijensiz yaşayabildiklerini göstermek için canlı dışarı çıkarmanın olanaksız olduğunu kaydettiler.
Şimdi ben oraya gidemediğime , bu araştırmacılar da onu bana gösteremediğine göre , ben bu habere nasıl inanayım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Debin düşmüş yine hacım Sen aşka bakmadan k(g)örsün, bakıpta ne görürsün (sadece parantez içini) Aşkın dibi delik, istediğin kadar bak sonrasına, evvelini görmeden kahraman olunmaz Aşkta vur patlasın çal oynasıncılık, hayatta çal patlasın vur oynasıncılık. Seçim elbette senin