Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.10, 02:20   #13
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kendin İçin Türkçe Konuş!

Yaşımız belli bir yere geldi!! Her ne kadar özen göstersekde,bazen hatalar yapabiliyoruz...

İlginçtir,lise zamanında bir Türkçe öğretmenimiz vardı..şivesi doğu şivesiydi,çokda değerli bir öğretmenimizdi,bu kadar öğrenebildik,her ne kadar dikkat etsekde hatalaramız,iyiniyetimizdendir affola

Bazen devrik cümleler kurabilirim,hatamı anladığım halde,tekrar geri dönüp düzeltmiyorum,sonununuda,başladığım devrik cümleden bitiriyorum.Bilerek..Ben buyum..

Türkçemize en fazla değer verip,öensemiyorum...Derdimi anlatabildiğim ,karşımdakininde anladığı dil,benim dilimdir...
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.