Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.10, 02:41   #21
Starlight
Uzman Üye

Starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 136
Ettiği Teşekkür: 893
Aldığı Teşekkür: 2300
Rep Derecesi : Starlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Önemli: +393 ön koduna dikkat.

Tesekkürler uyarilar icin. Benim anlamadigim sikayet etme sansimizin olmamasi bence var.

Niyemi söyleki.

Ben avukat olsam Hakime su soruyu sorardim.

Diyelimki esiniz tatile cikti ve sizde bir kir gezisi icin baska bir ortam´da bulunuyorsunuz. Yaniniz´da sadece bir cep telefonu var. Esiniz´den önemli bir telefon bekliyorsunuz. Telefonunuz caldi ama arayan numara yi tanimiyorsunuz
belki esiniz farkli bir telefondan sizi aramis olabilecegini düsünerek geri ariyorsunuz.

Simdi bundan dolayi bu sirkete abartilmis bu ücreti ödemek zorundamisiniz.?

Kaldiki,, Telefon acdiginiz´da, konusmaniz sizin hesabiniza yazilacaksa bu konusmaya baslamadan önce dakikasi su kadardir diye belirtilir. Bu uyari olmadigi sürece´de Kanunlar bazin´da sizden kimse bu konusmayi yaptiginiza karsilik bir ücret talep edemez.. Etse bile normal sehir ici tarifinden ücret talep edebilir.
Starlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.