Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.10, 22:32   #58
baldamlası
Üye

baldamlası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 69
Aldığı Teşekkür: 461
Rep Derecesi : baldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: rEdsTonE 'den dAmLaCıkLar..

nefeslerim üsütüme üstüme gelıyor artık .. senssizliğin acısı gunbegun gökyüzünü kaplıyor..benimse ruhumu coktan teslım aldı..baktıgım çercevelerın ıcının boş olmasını isterdim senınse hep benımle olmanı anne.. tum karelerı cıkartsam çerceveden, gelır mısın anne ? boş kalan çercevelerı varlıgınla doldursan olmaz mı ? anne yapamıyorum işte , bak kac zaman gectı ama sensizlik yaramıyor bana .. dengemi altüst edıyor hadı gel yeter bu ayrılık ..söz karışmıycam içtiğin sigarayaa,dietini bozsan bıle söz verıyorum anne sesimi cıkartmıycam, yasak olan ama o cok sevdıgın börekten de alıcam,yeter ki gel ..
gel ki düzelebıleyım,gel ki sana tekrardan gülebıleyım, gel ki hangı renk oje sureyım anne dıyebıleyım ..
anne, sen gelmezsen ben asla duzelemem,yarım olarak devam edemem bu hayata,yarım olarak başedemem bu b*kçukurunda..
daha çok sey öğretecektın bana,hersey eksik kaldı anne..
olmaz !! bu böyle devam edemez anne ..

anne yoksa tüm bu yaşadıklarım korkunç bı ruyadan mı ibaret ,,
yada korkunç bı şaka mı ,,

anne ruya yada şaka olsaydı canım bu kadar acımazdıı dimi ,,
derdin ya sen gerçekler insanın canını acıtır dıye ..

yoksa tüm bunlar gerçek mi ?

15.05.2010 21:22