Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.05.10, 03:05   #13
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye'nin En İyi 10 Kampüsü

Ben Sabancı da okuyorum. İzmit avrupa dan daha yakın. Kampüsü öğrenciler, öğretim görevlileri, çalışanlar, ve bazı veliler dışında gören yoktur. Bir de yüzme yok. Göl var ördekler geziyo. Deri sanayisinin kokuları içinde 365 gün. Hafta içi dışarı çıkmak araba yoksa servis saatleri yüzünden sıkıntılı, varsa da kadıköye gidip gelmek 100 km. Hafta sonu, en geç gece 1 de taksimden dönüş servisi var. Eğlence bi yere kadar. Kaçırma halinde, taksi veya sabah 7 yi beklemek zorunda kalınıyor.

Ama, yurtlar kız erkek karışık, yurtta kaldığım dönemde, yan odada altta üstte hep kızlar kalıyordu. Giriş çıkış saati yok. Kızın erkeğin odasında, erkeğin kızın odasında olması yasak değil, yurtta kalan biri sevgilisiyle aynı yatakta uyuyabilir, cinsel hayatı olabilir. Okulda prezervatif satışı var diasa da

Yılın farklı dönemlerinde cinsel sorumluluk projesi adına, okulda prezervatif dağıtan öğrenciler görülmesi olası.

Yönetmelik gereği, partiler ve festivaller dışında alkol yasak ama, bağırıp çağırmadan içiyorsan yurt görevlisi görse bile sesini çıkarmıyor. Zaten baskın vs hiç olmuyor.

Okul içinde, her türlü tütün , alkol satılıyor, alkoller, arpa suyu, aslan sütü, meksika, rus adı altında Öğrenciler satıyor. Mail atıp odasını öğrenip gidip alıyor herkes.

Bir de sabancı böceği var, türünün tek örneği bi tek bizim okulda olan. Hiç bir reflekse sahip olmayan uçan bir böcek, elimi yanına koysam olduğu yerde duruyor. Her seferinde sonu ölüm oluyor.