Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.10, 14:29   #4
Öykü
Müdavim

Öykü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 49616
Aldığı Teşekkür: 15722
Rep Derecesi : Öykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dünya sigarayı Bırakma Günü | 31/05/2010

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Müşerref Özdaş Mesajı göster
Zararlarını bile bile kullanmaya devam edenlerin yolu hastanelerin ilgili bölümlerine düşüyor. O anda her ne kadar pişmanım deseler de geri dönüş mümkün olmuyor. Acı içinde makinelere bağlı, birilerinin desteği ve bakımına ihtiyaç duymak istenilebilecek bir gelecek ve yaşam biçimi asla değildir. O halde lütfen sigarayı bırakın. Ben de babamı akciğer kanserinden kaybettim.Çektiği acıya tanık oldum. Herkese sağlıklı bir yaşam dilerim.

Konu için teşekkürler Saya35
Sevgili Müşerref hanım babanızın mekanı cennet olsun. Konuyu sevmedim. Çünkü kendim kullanıyorum. Tabiki içilmesini onaylamıyorum. Babam, annem, benden büyük iki kardeşim onlarda içiyordu. Benim içmemde onlardan etkilenmem yüzünden oldu. Ve hiç bırakamadım. Bırakmayıda düşünmedim. Paylaşım için teşekkürler.