Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.06.10, 02:48   #10
Starlight
Uzman Üye

Starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 136
Ettiği Teşekkür: 893
Aldığı Teşekkür: 2300
Rep Derecesi : Starlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Israili protesto etmek istiyorsak bu markaları kullanmayalım

Markalari kullanmamak´la is bitmiyor iste. Örnek Nokia Firmasi Binlerce isci cikardi. Herkes markaya protesto edip almayalim dediler. Gelinen duruma simdi bir bakin. Kaciniz Nokia kullaniyor ?

O günden bu yana Nokia´da satis adeti cogal´di, bir nevi negativ etkilecegine pozitiv yansidi Nokia Firmasina bu olay.

Nasil cözülür derseniz.... O kadarini bilsem siyasetci olurdum ama markayi kullanmamakla cözülmeyecegi kesin.

Yukardaki listeye iyice bir bakin nedenini anlarsaniz. Kaldiki verilen markalarin bir kaci yanlis aktarilmis sanirim.

Ayrica Mc Donalds Israil markasi deyildir. Mc Donald ilk olarak 2 kardes tarafin´dan Richard ve Maurice („Dick & Mac“) Donalds tarafindan kurulmustur.

Karistirilan olay israilin Mc Donals ve Burger King ´e rakip olan Mac David´zinciri´dir.

Milka >> Halis isvicre ürünüdür ve enterasandir deyisik bir karisimla bu cikolata bulunmustur. Israilin yakindan uzaktan alakasi yoktur.

Finans olayina gelince, varmis ,yapmis, vermis,etmis´le olmuyor sabit delil gerektiriyor.. Kaldiki Türkiye´de finansör olmayan bir is kurumu varmi. Ülkeyi yabancilara sattik be. Önce kendi icimizi temizleyelim sonra disariya..

Bunlar sadece bir kaci Arkadaslar.

Ben kesinlikle israilin yaptigini dogru bulmuyorum yanlis anlasilmasin. Sadece Dogru bilgiler aktarilmasin´dan yanayim.
Starlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.