Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.06.10, 14:10   #5
prowise
Tam Üye

prowise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 46
Ettiği Teşekkür: 820
Aldığı Teşekkür: 1646
Rep Derecesi : prowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerdeprowise Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Yerli Türk Arabası Devrim

Devrim, Türkiye için büyük bir şans ya da fırsattı ama birileri bunu engelledi. Devrim'in üretim maliyetinin çok çok altında o yıllarda ülkemize Volkswagen VosVos 1303 (Kaplumbağa) araçları ithal edildi. Zaten Devrim'in bir başarısızlık olarak reklamı çok iyi yapılmıştı. Türkiye'nin otomobil sanayi macerası birileri tarafından başlamadan sonlandırıldı. Bu durumlara şimdi de tanık olmuyor muyuz sanki,

Bu bilgiye Üniversite yıllarımdaki bir derste sahip oldum. Aklıma iyi kazınmış ki unutmuyorum. Doğruluğu ispatlanmış mı bilemiyorum ama bana mantıklı geldi.