Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.10, 22:34   #20
AFiLi
Kahraman Tazeoğlu

AFiLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 641
Ettiği Teşekkür: 5305
Aldığı Teşekkür: 13588
Rep Derecesi : AFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura about
Ruh Halim: Eglenceli
AFiLi - AİM üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hoşçakalın Arkadaşlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi **EMEL** Mesajı göster
Ahh canım benimde bir canım var Antalyada seninle aynı gün aynı stresi yaşayacak...

Başta her ikinize olmak üzere tüm bu yarışta olan liseli arkadaşlarımıza başarılar diliyorum hakeden kazansın haketmeyen hakedenin nasibine konmasın ...

(haketmeyenden kastım çalışmayıp yan gelip yatan, sonrada sınavdan başarılı olmayayı bekleyenlerdir )
emel abla dilerim ki senin canının sınavı da iyi geçer,teşekkür ediyorum
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician Mesajı göster
Sınavda başarılar Afili. Umarım sınav istediğin gibi geçer.

Ama şunu hiçbir zaman unutma. Sınav ne her şeyin başı ne de sonu. O yüzden sen rahat ol ve elinden geleni yap. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.
rahat olmaya çalışıyorum ygs de rahat değildim,kendimi gösteremedim,
istediğim gibi olmadı herşey,sağol matçı
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gizli Mesajı göster
Haber verdiğin de yok bana Kazanacağına emin gibi eminim Başarılar diliyorum Emine.
haberi genel olarak verdim,hem ben demesem bile senin bana başarılar dilemen gerekti,kise bilmese sen biliyordun sınava gireceğimi
ben gelene kadar benim vekilim ol,beni unutma+dua et fırat
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi KEMAHLI Mesajı göster

Sevgili Afili kardeş merhaba...sana sınavda başarılar dilerim inşallah gireceğin dalda başarılı olur ve kazanırsın bu devirde diploma çok önemli fakat mezun olduktan sonra sadece diplomada çözüm olmuyor onun yanında bir meslekte oldumu insan geleceğe daha umutla bakıyor ve dahada çok kendine güvenesi geliyor...

Sana tekrar başarı dileklerimi sunarken son olarak şunuda söylim zamanını boşa harcama zaman çok önemlidir onun için inşallah kazanman dileğiyle selamlar...

İnşallah kazanır Cumhuriyetimize hayırlı bir insan olursunuz

Güle Güle Git Güle Güle Kazan Güle Güle Gel

SON SÖZ :
(Bir dostun çektiği acılara herkes üzülebilir ama dostun başarısına sevinmek çok soylu bir kişilik yapısı gerektirir) Oscar Wilde
Sevgili KEMAHLI içten dileklerin için teşekkür ediyorum,dediğin gibi diploma yetmiyor,o yüzden göz önünde bulundurmam gereken çok kriter var ama önce sınavı atlatmam lazım,hedefim zaten hangi meslek olursa olsun seçtiğim,aldığım her nefeste rahatça özgürce yaşayabilmem için imkan tanıyan,bizi bizden çok düşünen ATA'ma layık bir insan olmak.Not: sözü çok beğendim tekrar teşekkürler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi akdeniz Mesajı göster
Bol şans diliyorum Afili.
teşekkürler ablacım
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ze¥Na Mesajı göster
Başarılar dilerim canım
Soruları dikkatli oku Güle güle git güle güle gel inşallah güzel haberlerini bekliyoruz
evet evet dikkatli okumam lazım ben bazen dikkatsizlikten kaybediyorum,ama öyle olmayacak bu kez,akıllandım da
güzel haberlerim sizlere ulaşacak Ze¥Na teşekkür ediyorum

Nazan Bekiroğlu
AFiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz AFiLi'in Mesajına Teşekkür Etti.