Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.10, 11:45   #41
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü Dayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4094
Aldığı Teşekkür: 5592
Rep Derecesi : Böcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: 82 yaşındaki Betül Mardin'den kadınlara öğütler...

Banemin bak söylüyorum Başakça aramızı bozmaya çalışıyor.. Yok Böcü Banemine el atsın, Banemin Böcü'ye üstübü tıkasın falan diyor.

Forum bayanlarının sözlerine fazla takılmayalım biz, bak Betül Mardini ablamız 82 (aslında 91 daha önce belirtmiştim ) kritik yaşlara gelince bize sallamaya başlamış, bunlarında ileride olacağı bu, şimdiden hazırlık yapıyorlar ki ilerde zorluk çekmesinler..

Bu ayağa bakma faslıyla ilgili başıma kötü bir olay geldi. Bir yere gitmiştik, yine her zamanki gibi bana kız istemeye, benim baş parmak arsızlık etmiş fırlamış çoraptan, ayakkabıyı çıkarırken farkettim, çıkana kadar ayağımın biri ötekinin üzerinde kaldım, görenler çok sıkıştığımı yada utandığımı sanmışlardır. Halbuki bende utanma olsa 50 kapıya gidilmez kız istemek için.