Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.10, 20:39   #63
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi **EMEL** Mesajı göster
Canım benim bende seni görmeyi çok istiyorum. Sende İst. da değilmiydin bugün sen neden katılmadın sanki ...

İstanbul'da olacaktımda katılmayacaktım, hayret birşeysiniz (İst.da olan herkese bu lafım )

Emel bu lafını kabul etmiyorum.
Müneccimlik mertebesine daha erişemedim.

Mekan ve saat belirtilecekti birileri tarafından 23.06.2010 tarih 13:03 de yapılan bir tel konuşmasında "ararım seni" denilmişti şahsıma...

Hatta burada da belirtilmesi gerekirdi madem kaynaşma olacaktı birbirimize şefkat gösterilecekti,sağlam dostlukların temeli atılacaktı.
Hadi yazılmadı anlarım bir kısım medyadan çekinildi verilecek firikikler için izinsiz fotolar çekilmesin diye de düşünebilirim.

"ararım" denildi ama herhalde kapsama alanı dışındaydı ki telim ulaşılamadı.

Maydonoz gibimiyim ne

Konu Basakca tarafından (27.06.10 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir..
Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.