Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.10, 20:49   #67
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Neden herkes bana yüklendi onu anlamıyorum şimdi ben neresi olursa oraya katılacağım dedim ve benim bu sabaha kadar gidip gitmeyeceğim bile belli değildi annem rahatsızdı kendini iyi hissederse gidecektim yoksa gitmeyecektim sabah kalktım ve buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmeden evden çıktım...
Onlar bile benim gelip gelmeyeceğimden haberdar değildi...
Hem gelmek gerçekten çok isteniyor olsaydı yer ve saat ne zaman diye konuda da sorulabilirdi biz kendi aramızda gerçekleştiricez demedik ki eğer öyle bi niyet olsaydı İstanbul buluşması diye bir konu açılmazdı...

Şuan kafa olarak çok iyi değilim eğer yorumlar espiri olarak yapıldı ve ben yanlış anlayıp sert yazdıysam kusura bakmayın ama eğer ciddi olarak haber verilmediği için kızıyorsanız gerçekten bişey diyemeyeceğim ben kırılırım bu sefer...