Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.06.10, 21:00   #69
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
Neden herkes bana yüklendi onu anlamıyorum şimdi ben neresi olursa oraya katılacağım dedim ve benim bu sabaha kadar gidip gitmeyeceğim bile belli değildi annem rahatsızdı kendini iyi hissederse gidecektim yoksa gitmeyecektim sabah kalktım ve buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmeden evden çıktım...
Onlar bile benim gelip gelmeyeceğimden haberdar değildi...
Hem gelmek gerçekten çok isteniyor olsaydı yer ve saat ne zaman diye konuda da sorulabilirdi biz kendi aramızda gerçekleştiricez demedik ki eğer öyle bi niyet olsaydı İstanbul buluşması diye bir konu açılmazdı...

Şuan kafa olarak çok iyi değilim eğer yorumlar espiri olarak yapıldı ve ben yanlış anlayıp sert yazdıysam kusura bakmayın ama eğer ciddi olarak haber verilmediği için kızıyorsanız gerçekten bişey diyemeyeceğim ben kırılırım bu sefer...

Lilium...
Size lafım olmaz olamazda.
İyi bir gün geçirmenize sevindim.Annenize geçmiş olsun dileklerimi iletin.

Yazdıklarımı okursanız anlarsınız....
Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.