Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.10, 23:45   #6
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yunanistan'a Yardım - Kurtuluş Gemisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kartal34 Mesajı göster
Çok güzel hazırlanmış içerik olarakda mükemmel bir konu.. Hele bu günlerde daha da anlamlı..

Tairhimizi bile doğru düzgün derleyip hazırlayamamışız..
Hep araştırmalarla ,oradan buradan böyle güzel konulara ulaşabiliyoruz..

Gazete küpürü de çok güzel konuya destek olmuş.Tebrikler,ellerine sağlık Lale
..

Benim anlayamadığım,tarihte herkese yardımlar etmişiz,birtek kendimize hayrımız dokunmamış
Sevgili Kartal,

kendimize hayrımız yaptığımız iyilikler ve karşılığında da görmüş olduğumuz ihanetler olmuş.

Hani iyilik yap, ama gizli olsun derler ya, aslında bazılarını devamlı birilerinin burunlarına sokacaksın. Unutulmasın, unutturulmasın...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kardelen26 Mesajı göster
İnanın bu tarihsel olayı hiç duymamıştım ve konuyu su gibi okudum
açtığın bu çok önemli konu için çok teşekkür ederim Lalecim, sayende bir tarihsel gerçeği daha öğrendim, güya çok okurum ama bunu nasıl duymadım hayret

Kardelenciğim, tarihimizde bilmediğimiz daha o kadar çok konular vardır ki, onları da burada inşallah hep beraber öğreneceğiz
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti