Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.06.10, 11:31   #113
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Öncelikle güzel ev sahipliği için Lilyum ve Banemin'e teşekkür etmek istiyorum. Konser nedeniyle erken saatte buluşmak zorunda kaldık ve ben geç kaldım. Çünkü Taksim, Nevizade, Bira, Metal... Yani işte Yeniden özür dilerim.

Gelemeyen arkadaşlarla da bir sonraki sefere buluşmak dileğiyle diyor ve teşekkür ediyorum ilgi alakaları için.

Akashaa ve Harun'a, bir anda gelişen ve kısacık süren buluşmamız için teşekkür ederim. Bunu yinelemeyi çok istiyorum. Bu sefer hep beraber olmak dileğiyle.

Sağol Rammstein diyorum. Rüya gibi 4 gün yaşadım İstanbul'da. R+ bahane, her şey şahane