Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.06.10, 22:06   #12
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Gece Evi Serisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sundae Mesajı göster
İşaret dikkatimi çekmemişti. Yanık da çekti beni birşeyler. Sana olmaz mı Aldacı

Lilicim ,teşekkkür ederimmm
Olmaz. Zar Adam'ı okumak istiyorum misal, ama Zar Adam'ın Peşinde'yi bulabildiğim için okumuyorum misal. Bir tek Empati'yi Olasılıksız'dan önce okumuştum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
Aaaa ayıpsın Aldacı'm geldin de hediye etmedim mi kitabı
İkinci elden hoşuna gidiyor mu kendi okuduğum kitabı yollayayım
Afrodit hadi neyse de Neferet diyince bi baktım ekrana bak bi daha baktım hatta
Ben gelebilecek olsam niye kitap isteyeyim seninle muhabbet etmek varken, değil mi ama? Kitabı aldım mı bırakmam ben,zira diğer kitapların hepsini bir haftada bitirdim.

İkinci el de olur, beşinci de; önemli olan okumak, takıntım yoktur.

Kendi idealleri için Kalona'yı dahi kullanabiliyor, takdir ediyorum kendisini. Yaptığı şeyi destekliyorum demedim ki ben. Ayrıca Zoey kadar zeki bir insan kurtaracaksa dünyayı ben istemiyorum. Aynı anda Heath, James, Loren Blake ve Eric'e aşık olması zekasını göstermiyor mu, lütfen. Yüce Nyx, seçimlerini yargılamıyorum ama, lütfen yani, bu kız mı!

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti