Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.10, 15:15   #9
aksoy
Gerçek Üye

aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 6523
Aldığı Teşekkür: 2568
Rep Derecesi : aksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerdeaksoy Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Atatürk & 19 mucizesi

Aynen katılıyorum Kartal34. Bu yalnızca Atatürk'ü şekilci olarak tanımaya yol açar. Bu bilgiler İslami kesimin sevdiği biri ile çakışsa idi kutsiyetinden geçilmezdi.Ya da ona kutsiyet kazandırılırdı. Ben Ata'mı tüm fikirleri ve tüm yaşantısı ile insani değerleriyle seviyorum.

Zaten o çelakılı bir türlü anlayamamıştım. Çünkü bir olay üzerinde iki veya daha fazla formül uyguluyor. Yani işine geleni alıyor. Sonucu kendi istediği hedefe yönlendirmek için uygun matematiksel işlemi yapıyor. Aklı sıra uyanıklık yapıyor.