Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.10, 09:18   #13
Güzrüzgarı
Üye

Güzrüzgarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 62
Aldığı Teşekkür: 217
Rep Derecesi : Güzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerdeGüzrüzgarı Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

(Polislerin uzaydan gelmediğini hep düşünmek lazım, toplum ne ise, polis de odur... Çok şey beklemek biraz hayalcilik olur, buna rağmen en çoook çalışanların başında geldiğini çok iyi biliyorum...) Real böyle sözleri senden duymak güzel ailemde polis var gerçekten çok ağır şartlarda çalışıyorlar.........Herkesin yanlış yaptığı gibi onların da yanlış yapabileceği ve insan olduklarını unutmamak lazım diye düşünüyorum..AB ye girmek için yapılıyor çoğu şey hepimiz özeniyoruz oooooooo Avrupa şöyle böyle diye........ Değişime açık olmak lazım diye düşünüyorum. Umarım iyi olur şu aramızdaki ön yargıyı da aşmız oluruz belkide.