Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.10, 23:49   #14
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Güzrüzgarı Mesajı göster
(Polislerin uzaydan gelmediğini hep düşünmek lazım, toplum ne ise, polis de odur... Çok şey beklemek biraz hayalcilik olur, buna rağmen en çoook çalışanların başında geldiğini çok iyi biliyorum...) Real böyle sözleri senden duymak güzel ailemde polis var gerçekten çok ağır şartlarda çalışıyorlar.........Herkesin yanlış yaptığı gibi onların da yanlış yapabileceği ve insan olduklarını unutmamak lazım diye düşünüyorum..AB ye girmek için yapılıyor çoğu şey hepimiz özeniyoruz oooooooo Avrupa şöyle böyle diye........ Değişime açık olmak lazım diye düşünüyorum. Umarım iyi olur şu aramızdaki ön yargıyı da aşmız oluruz belkide.
Ne demekmiş toplum ne ise polis odur? Belki ben toplum genelinden çok daha üst düzeyim Ayrıyetten toplum alt düzey ise, insan haklarını ihlal etme hakkı mı doğar birilerineEvrensel normlar vardır. Veeee halk ile ilişki içinde olan her meslekten insan, bu normlara uymak zorundadır, o kadar

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.