Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 00:12   #15
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

İyi güzel demişsin de CadII...

O normlara uymayan kişiler için bağlı bulunduğu grubu (meslek, millet, inanç vs.) top yekün aynı potaya çekmek nasıl bir evrenselliktir anlayamadım.

Üst düzey, alt düzey???

Neye göre???

Bu düzey işini polislik konusuyla değil bağımsız olarak değerlendirmek geldi içimden. Yeri burada geldi ne yapayım?..

İnsanın çıkış noktası malum. Düzey olarak Dünyaya gelişte sadece mekan faklılıkları var. bu faklılıklar nedeniyle gelişmesinde, eğitiminde, kültüründe oluşanlar ise kimsenin tercihinde değildir. Onlara sunulan imkanlarla direkt bağlantılıdır bu...

Off! Başım ağrıyor yazamayacağım uzun uzun.

Benim bölümümde 505 ve 510 unca iletilere bakın lütfen. Orada düzeyle ilgili düşüncelerim var. (link vermeyi beceremiyorum tek yazı için. El atan olursa sevinirim).

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.