Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 00:46   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177594
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Biz eskiden, su içerdik testiden...

Hayatımda birkaç kez polislerden alakasız yere darbe yedim... Bu nedenle polislere acayip gıcıklığım ve kinim vardı.. Hatta ve hatta televizyonlarda şehit olan polis haberlerinde bile "ohh iyi olmuş" diyesim bile geliyordu...

Ammaa işte bunlar hep uzaktan bakış açısı...

Fotoğraf tam görüntülenmek isteniliyorsa daha yakından çekilmesi gerekiyor...

* * *

Unutulmasın, herhangi birkonuda insanın başı sıkıştığında yine başvurulacak merci Polis olacaktır...

Her meslekte iyiside var, kötüsü de demek en doğrusu... Sürekli kötüleri örnek göstermek benim yukarıdaki ruh halimi gösteriyor olmalı..

* * *

Birçok kamu kuruluşu var... Düşünün bakalım, hangi kurumda Polisler kadar ezilen, çok çalışan, çalıştığının karşılığını alamayan bir kurum çalışanı var???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.