Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 11:47   #20
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi prowise Mesajı göster
forumgerçek.com kuralları
13 - Kişisel tartışma ve fikirler Özel Mesaj ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.

Tartışmalar tamamen kişisellik kazanmıştır. Konu başlığı ile alakası yoktur. Madde açıkça belirtmiş konu kapatılır ve devam edemez. Devam ettiği takdirde konu amacından tamamen saparak başka bir boyutta tartışmalara sebep olacaktır.

Forumgerçek.com kurallarının uygulanmasını ve konunun kapatılmasını talep ediyorum değerli yöneticilerimden.
Sevgili Prowise,

her konuda olduğu gibi, bu konuda da konu kişilerin kendi yaşadıklarını dile getirerek biraz amacından dışa taşmış olabilir. Ama sonuçta içerikten farklı bir yönde değil yazışmalar.

ReaL'in de dediği gibi her meslek grubunda mesleğini hakkıyla veren vardır, hakkıyla vermeyen vardır. Bu sadece polis mesleğinde değil, ileride benim sahip olacağım meslekte de çok var, bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

Ama bu demek değildir ki, bu meslek grupları ile sorun yaşamış olan birisi, bu sorununu dışa vuramayacak. Elbette herşey saygı çerçevesinde ve birbirimizi kırmadan olacaktır. Bu erişkinliğe de hepimizin sahip olduğunu sanıyorum.

Yeri geldiğinde milletvekillerini de burada eleştirip, yerden yere vuruyoruz. Buna benzer başka meslek gruplarını da.

Yazılan yorumlarda polislik mesleğini aşağılayıcı bir durum söz konusu değildir. Sadece yaşanmış bir olay söz konusu edilmiştir.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.