Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 14:15   #70
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ben gidiyorum.

Konuyu daha yeni gördüm..Kusura bakma canım...Yakında bebek olacak sen nerdesin dediğini de duyar gibiyim

Bütün yorumları okudum hepinizin yorumları harikaydı... Pisty sana diyecek söz bulamıyorum canım, yorumlarına ayrı güldüm her zaman ki gibi...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Demek çocuk yapma işi Çarşamba gecesi

Alemsin sen Pitsy.

Enişte senin gibi birini almakla ömrünü uzatıyor, bunun bilincinde umarım
Eniştemiz senin yanında çok mutlu olacağına eminim..Lale'nin dediği gibi gençleşirse, Lale sana estetik yapar, üzme tatlı canını
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Pitsy Mesajı göster
Gerçek isimlerini bilmediğim arkadaşların nicklerini yazdım önemli olan niyet zaten. süper matrak bir gelin papucu oldu.
Erlik
Kardelen
Saya
seyyah
lilium
Lale
Melda
Elçin
Melek
Günce
Sanal
Murat
Bunlar aklıma gelenler isminin yazılmasını isteyen not düşsün
Ayakkabının altına ismimi yazdığın için çok teşekkürler canım..

Biz kız kurusu olucaz ama...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Pitsy Mesajı göster
Hoşbuldum canlarım balayına gidemedim bile kulağıma denizden tuzlu su kaçmış birde üstüne ben kaşıyım derken (kürdan'la)dış kulak damarını şişirmişim.nikahtan sonra komalık oldum.evin önündeki denize tumduk bizde karı koca anam da bize açık büfe yaptı.abimde mangal.
ben işe başladım benim kocada evde yemek temizlik yapıyor.sabah 5 de bana kahvaltıda hazırladı şimdi cicim ayları'ya kıyamıyo kulağımda ağrıdığı için aslında ağrı geçti de ben ona söylemiyorum.
Ay hepinizi çok özledim valla gözümde tütüyordunuz.
Hoşgeldin ve geçmiş olsun canım..
Balayı için üzülme daha cicim aylarında sayılırsınız...
Balayını da iyileşince yapar, acısını çıkarırsınız..Bir dahaki sefere küçük pisty geliyor diye haber verirsen şaşırmam yani.

Mutluluğunuz ömür boyu sürmesi dileğiyle..Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın canım benim.