Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 16:41   #33
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Tüm yazıları okudum...

En çok eleştirilen mesleklerin başında polis geliyor ise durup düşünüp, nedenlerini araştırmak gerek... Ben hemen hemen hepsini biliyor, tüm eleştirilere de yanıt verme kabiliyetine sahip olduğumu sanıyorum...

Arkadaşların bazı eleştirileri da çok haklı... O halde ne yapmak gerekiyor... Emniyet Teşkilatını savunmak bana düşmesede vatandaş ile sürekli temas halinde olan Polislerin vatandaşla ilişkileri ile ilgili daha sık hizmetiçi eğitim verilmeli..

Bir polis memurundan da psikolok gibi davranış beklenilmemeli...

Hangi kamu memurunu şikayet ederseniz edin pek sonuç alınamaz ise de Emniyet Teşkilatında çalışanlar haksız yere suçlansa, şikayet edilse bile haklarında soruşturma açılıyor... Kazın ayağı hiç de göründüğü gibi değil....

* * *

Axoy abi, Zeynep yengeme de herşeyi okutma yahu... Benim giritlilere açtığım bayrağın rengi beyazdı...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.