Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 20:32   #37
Smashmouth
Süper Üye

Smashmouth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 79
Ettiği Teşekkür: 6268
Aldığı Teşekkür: 6166
Rep Derecesi : Smashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Gülmek iyidir Böcü gençleştirir.Hem bu maaşlarla doğru dürüst pirzola yiyemiyoruz bak kaç kilo yedin amin demeyi unutmayınız arkasından da benim polisim olmaya kalkışmayın sakın valla polislik vaka oluruz
Tapucuyu sevmiyorum diyemezler elektrikçilere diyorlar ama merak buyurmayınız da geçen gün önümde bayılan sizmiydiniz ki Zeytin yalayıpta ayıltmışdı sizi bilseydim siz olduğunuzu bir gazoz açardım size

Yaka nömeronuz kaçtır acep
Hiç olmazsa size yaka numaranızı sormuşlar Türkiye haritasını gelip önünüze açmadılar yer beğen kendine diye...benim önüme açtılar da bende öte tarafın haritasını açmıştım politikacı olduğunu dile getiren herife...o gündür bu gündür hala sürüleceğim

Erlik beklerim şeref konuğu olaraktan

Yakın olsaydım bi acı çayını içerdim
Smashmouth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Smashmouth'in Mesajına Teşekkür Etti.