Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 20:47   #42
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

He he herkes ne çok şey yazmış Valla bazıları çok ciddiye alıp bozulmuş bile Halbuki burası kendimizi özgürce ifade edebilmek için var. Öyle değil mi? Herkes, özgürlüğünün, bir başkasının burnunun dibinde bittiğinin farkında ise, hiç bir sorun olmaz zaten Ben dibine kadar farkındayım. Yazdığım her kelime çok hızlı bir şekilde beynimin süzgecinden geçer. Bu yüzden hiç bir yerde verilemeyecek cevabım yoktur Ahanda bu kadar da iddialıyım yani

Başka bir zaman, başka bir konu başlığı altında, asker ve polis karşılaştırması yapılmış ve ben buna "her iki kurumun da gözbebeğimiz olduğunu" yazmıştım hani beni polis düşmanı sanmasın bazıları diye hatırlatma gereği hissettim Ama bu yapılan yanlışları görmeme engel olamaz

Her meslek için, şimdiye kadar gördüğüm bir çok komik olayı yazabilirim. Önceki mesajlarımdan birinde de yazmıştım ya; belki herkes yaşıyordur ama ben görüyorum farkedilmeyenleri Ne yapayım? Allah vergisi işte

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.