Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 21:01   #43
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü Dayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4094
Aldığı Teşekkür: 5592
Rep Derecesi : Böcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Ben biraz kızmışım heralde... Sıcak ne yapalım..

Şimdi bugün ekip arabasının içinde otururken mesela, gölgede yok, birisi kafasını uzatıp ne alakaysa " seni sevmiyorum lan polis" deyip kaçsa ne hissersem öyle hissettim heralde..

Benide biraz anlayışla karşılarsanız sevinirim, özellikle Cadıı.. Yani elbette eskisi kadar olmasada var bazı sinir tipler, ama heryerdekini geçmez, şundan dolayı alınganlık gösteriyorum, ben şimdiye kadar vatandaşa en fazla yardımcı oldum.. Aklıma bile gelmez üstümüze yapıştırılan birçok şey...

Hatta sana bir anımı anlatayım.. Birgün tersten dalmışım gidiyorum, önümde sıra sıra arabalar.. Ulan dedim, millet tersindenmi kalktı hep ters geliyorlar, çekilinnnn falan diye anons ettim..dermişim..