Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.10, 21:09   #44
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs down Cevap: “Ailemizin polisi” geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Smashmouth Mesajı göster
Thanks efenim biz forumcanak sana uğrarız artıkın

Erkekseniz teker teker gelin uleynnnn

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
He he herkes ne çok şey yazmış Valla bazıları çok ciddiye alıp bozulmuş bile Halbuki burası kendimizi özgürce ifade edebilmek için var. Öyle değil mi? Herkes, özgürlüğünün, bir başkasının burnunun dibinde bittiğinin farkında ise, hiç bir sorun olmaz zaten Ben dibine kadar farkındayım. Yazdığım her kelime çok hızlı bir şekilde beynimin süzgecinden geçer. Bu yüzden hiç bir yerde verilemeyecek cevabım yoktur Ahanda bu kadar da iddialıyım yani

Başka bir zaman, başka bir konu başlığı altında, asker ve polis karşılaştırması yapılmış ve ben buna "her iki kurumun da gözbebeğimiz olduğunu" yazmıştım hani beni polis düşmanı sanmasın bazıları diye hatırlatma gereği hissettim Ama bu yapılan yanlışları görmeme engel olamaz

Her meslek için, şimdiye kadar gördüğüm bir çok komik olayı yazabilirim. Önceki mesajlarımdan birinde de yazmıştım ya; belki herkes yaşıyordur ama ben görüyorum farkedilmeyenleri Ne yapayım? Allah vergisi işte
Herkes biliyor heleki o kurumların içinde yaşanan olayları birebir yaşayanlar daha iyi biliyor.Siz yaşadığınız bir olayı yazmışsınız.Memur olarak görev yapan herkes bir takım olaylar yaşamıştır belki de birebir belki de yan servislerden birinde olaya tanık olmuştur.
herkesin bir takım eksiklikleri vardır.Kimse dört dörtlük değildir.Gerek vatandaş gerekse memur kadrosunda olanlar.
Önce insan olarak gelişmeye açık olmalıyız kendimizi eğitmeliyiz.Çok çok okuyup kendimizi eğitmeliyiz sadece memur kadrosunda olanlar değil bunu sivil vatandaşta yapmalı.Düz mantıkla yol gidilmez gidilse de yol bitmez.Çözüm üretmseni pratik olamsını bilmeliyiz.Bu her iki tarafa da düşen görevdir diye düşünüyorum.
Allah vergisini çözüm üreterek de ödeyebilirsiniz.
Vergi oranınız %15 bu dilimden hesaplayıp beyannamenizi verebilirsiniz Cadıı

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.