Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.07.10, 11:58   #13
Nazlı
Süper Üye

Nazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 306
Ettiği Teşekkür: 4786
Aldığı Teşekkür: 9601
Rep Derecesi : Nazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: Hem kariyer hem iş zor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sundae kişisi, öyley se / öyleyse olarak yazılır tamam mı? Yada öyle ise olarak yazılır... Yanlış yazdığın için kınaman geçersiz sayıldı..

Senin yerinde olsam, güçlünün yanında olurdum..

* * *
Hemmen konuya geliyorum.... Şimdi şöyle oluyor.. Bayan kısmısı hayatında erkek yokken, kendini ispatlamak, biraz da maddi kazanç sağlamak amacıyla var gücüyle çalışıyor...

Hayatına bir erkek girince; kendini ispatlayacak bir durum kalmadığı gibi, geçim derdi de kalmıyor.. Çünkü onu geçindirmeye gönül vermiş bir armutu bulmuş oluyor...

Bizde biliyoruz nasıl yazıldığını.Anlık birşey di o tamam mıı Bayan kısmı kendi ayakları üzerinde durabilmek için çalışır.Kendini niye ispatlasın ki ,ihtiyacımız yok bizi , ispata filan Hayatına erkek girince ; erkekde kimseee Kadına çalışma diyor, ben çalışırım - sen benim evimin nuru , gözümün bebeği olcaksın gibi palavralarla kandırıyor.Kadın tav oluyor tabi Başka bir açıklaması olamaz yani