Konu: Sil Baştan
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.10, 01:20   #10
baldamlası
Üye

baldamlası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 69
Aldığı Teşekkür: 461
Rep Derecesi : baldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerdebaldamlası Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sil Baştan

Hırıltılı nefesim güçsüzleşirken yıllar önce kaybettiğim annemi özlediğimi farkettim. 80. yaşına girmiş yaşlı bir kadındım ben annesini özleyen. Bir kış günü geldi gözlerimin önüne. Yaşlı çenem titredi. Karlı bir gündü beni öldüren. Sıcak yatağımdan çıkıp minik adımlarla pencereye koşuyordum. Kar yağıyordu ve ben mutluydum. Kar yağdığı için mutluydu minik yüreğim. Karlar havada salınırken annemin sesini duyuyordum. Yanına koşup benim için kaldırdığı yorganın altına giriyordum. Anneme iyice sokulup gözlerimi kapatıyordum. Burnumda annemin mis kokusu, dışarıda beni mutlu eden karla uykuya dalıyordum. Huzurla, güven içinde.

İçimi acıtan şu kısacık anıyla gözlerimi kapattım. İnanılmazdı; ama annemin kokusunu duyuyordum. Nefesim azalıyor, kalbim daralıyordu. Vakit geldi dedim kendime. 80. yaş günümde hüzünle ayrılıyordum bu dünyadan.

Ne anılarım ne de benim için dönen pervane ruhumu serinletmeye yetmiyordu. Bedenim üşüyor, ruhum yanıyordu. Ellerim bile titremiyordu artık. Ben ölüyordum. Gözlerimin önünde uçuşan karlar, burnumda annemin kokusuyla ölüyordum. Özleyerek yaşamıştım, özleyerek ölüyordum.

Her şey bitti.

bu nasıl bişey yaa .. harıka yazmıssın ve kesınlıkle devam etmelısın .. etmelısın kı, bızı bu cümlelerden yoksun bırakmayasın ..
cok sevdım yazını ..
iyi kal ..