Konu: Masonluk
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.10, 19:54   #6
Ogün
Tam Üye

Ogün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 107
Aldığı Teşekkür: 628
Rep Derecesi : Ogün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerdeOgün Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Arastirmaci
Ogün - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Masonluk

İş yerinde olduğum için pek değişiklik yapamadım sagolun yoksa düzenli bir konu açardım. Emeğinize sağlık...
Dünyaya hakim ve şuan isteseler dünya savaşı çıkartacak kadar güçleri olan bir tarikatın bu kadar bağlılık ve paraya dayalı olması beni özendiriyor. Açıkcası keşke bizde böyle bir birlik kurabilsek diyorum içimden, Londra müzesinden ulaştığım kaynağa göre ; Mustafa Kemal Paşanın Doktorunun Mason olduğu yazıyor. Büyük Önderdin yanına korumak için masonlar tarafından konulmuş yazıyor. Londra müzesi kaynaklarında ama tabi ben inanmadım... Mimar Sinan dergisinin 24. sayısı 200. Sayfasında bu olaydan bahsediyor... Elime geçen bu dergilerde açıkca yazılmakta, '' Mimar Sinan Dergisi '' O zamanlar sadece belirli bir üye kitlesine sahip olan kişilerin ulaştığı bir dergidir... Ve basımı şuan yoktur. Türkçe olan ismi sizi yanıltmasın Mason kökenli bir dergidir....
Aklıma Geldikçe uktelerin

Ben tepede Gökyüzü benim tepemde,
Bir Ayağım Çukurda Kalbim Hafiften Zikirde,

Ogün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ogün'in Mesajına Teşekkür Etti.