Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.10, 01:32   #130
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Şöyle bir durum var Emel ablanın buraya gelmesi planlanıp gelinmiş bir durum değildi önceden geleceği belli olsa kesinlikle bunu forumda dile getirirdik çünkü daha önceki buluşmada bizim haberimiz yoktu diyen arkadaşlarımız olmuştu... Aynı şeylerin tekrarlanmasını istemezdik...

Benim bugün sabah 9 akşam 5 arası Kpss sınavım vardı... saat 18:00-19:30 arasında sadece görüp yanlarından ayrılmak zorunda kaldım...

Zirve dedim çünkü konuya tekrardan yazdığım için...

O yüzden ne Murat abiye neden Emel ablaya kırgınlık duyulmasını istemem bu durumda kendimi çok kötü hissederim...

Yarın şehir dışına gidiyorum 1 ay kadar sanırım foruma uğrayamayacağım ancak net bulduğum yerde hemen kendimi foruma atacağım...

Kendinize çok dikkat edin... Hoşça kalın FG