Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.10, 14:13   #144
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstanbul forumgerçek dostluk zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi yesil Mesajı göster
17-18 Temmuz tarihleri arası bazı arkadaşlarla İstanbul'a gelenler ve İstanbullu olanlar için , dedik ki, neden hep beraber arkadaşlar ile buluşup dedikodu yapmayalım? Düşündük taşındık diyemem, düşünme aşamasını yalnız geçtim

18 temmuz sabah, the big four sahne almadan evvel, kahvaltı yapsak şöyle hoş bir yerde?

Örneğin benim kadıköyde söğütlü çeşme de sizleri ağırlayabileceğim bir yerim var ,çamlıca da olabilir ,sizlerin de önerisini almak isterim ,

Karar;
saat 10.30 da söğütlü çeşme metro istasyonu önünde buluşuyoruz. Şimdiden hoş geldiniz derim, çaylar benden herkese, sponsor benim .

Kimler katılmak ister, neresi olabilir?

Ayarlayın bunları
Bu biraz kopya gibi olmuş Yeşil

Orjinal Mesaj

The Big Four ne alaka diyorum