Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.10, 14:26   #147
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstanbul forumgerçek dostluk zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Benim bir tavsiyem var.

18 Temmuz öğleden sonra diye kesin bir tarih belirtmeniz daha mantıklı.

Bildiğim kadarı ile Avrupa yakası genel için daha elverişli toplanmaya. Taaa silivriden gelecekler var ne de olsa.

Ben pek bilmem mekan isimleri. Bilen birileri şurası olabilir diye tavsiyede bulunabilir.

Ayrıca üyelerin net bir şekilde "Ben geliyorum" demeleri durumunda toplantıyı düzenleyen arkadaş özelden telefon numaralarını alarak iletişimi bire bir yapabilir.

Organizasyon işini ben mi öğreteceğim size yahu?

Hadi görelim bakalım sizleri.

İşte bu kadar

Şimdi ilk önce katılacaklar hangi tarih kendilerine göre uygun onu belirtsin..(Tarih farketmez diyenler daha makbuldur)Tarihte mutabık kalalım,daha sonra yer seçimini yaparız..

Birbirleri ile mesajlaşan,tanışan arkadaşlar kendi aralarındada gün tespiti yapabilirler çoğunluğa uymaya çalışırız..

Katılacaklar parmak kaldırsın bakayım
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.