Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.10, 15:04   #162
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Kimseye etmem şikayet,

Ağlarım ben halime
Titrerim mücrim gibi
Baktıkça istikbalime
Perde-i zulmet çekilmiş,
Korkarım ikbalime
Titrerim mücrim gibi
Baktıkça istikbalime

Sevgili Kartal sitenin konularını okurken fonda bu güzide eser ses veriyor ben tarafa doğru...içesim mi geldi bu saatte ne

Varın sizde sitemkar olarak dillendirin yazdıklarımı önemli değil yen kırılır kol kalır.Rüzgar her daim eser ama fırtına ama meltem.Önemli olan rüzgarın verdiği hazdır duygulardır.
Canlar sağolsun önemli olan canların yeryüzünde varlığıdır nefes alış verişleridir.Biliriz ki bir yerde sağdır hala nefes alıp verebiliyor.Yeryüzündeki her canlı önemlidir bu makamda varsın bir wireless bağlantı ucunda olsun ama orada bir can vardır biliriz, sayarız,saygı duyarız.
Bu konuya yazmayacağımı belirtmiştim lakin size karşı (wireless bağlantı arkasında olsanızda)saygım sonsuzdur.

Canlar sağolsun...

(Sayın FG'liler başka tek kelime duymayacaksınız bu konular hakkında bu cenahtan)

İşte gel o , Wireless bağlantıyı kaldıralım,öbür başlığa seninde ismini yazıyorum..Öbür başlığa mesaj yazabilirsin..

Bende sana saygı duyuyorum..
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.