Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.10, 23:58   #16
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tarihe Karışan Varlıklarımız

Özelleştirmeninde bir adabı vardır,satılan teşebbüslerin ,satılırken dahi verilen beyanatlar bile insanın içini sızlatıyor.Zaten otel odalarında gizli pazarlıklar yapıp, sonra inkar edip,daha sonrada kabul etmedilermi???

Herneyse bunlar aklı başında,vatanını seven herkesin bildiği şeyler.Benim değinmek istediğim,makinalar,teknoloji eski denmesi..Bunlarda bilinçli olarak ,peşkeş çekmek için amaçlı yapılmayan yatırımlardan kaynaklanmaktadır.İyi niyet yoktur...Gerisi boş. Bana masal gelir...

Tekel işçilerinin direnişinide kırabilmek için,utanmadan sıkılmadan dünya kadarda yalanlar, attılar,oyunlar oynadılar,insanların alım gücü zayıflıklarını kullandılar..Böyle özelleştirmelerede destek verenlere ben pes derim o zaman..

yapılan özelleştirmeler bizim ulusal sorun ve ihtiyaçlarımızın bir gereği değil. Özelleştirme bir Batı dayatması… O Emperyalizmin ve onun içimizdeki işbirlikçilerinin hırslarını tatmin ediyor, onların ihtiyacını karşılıyor, bizim değil, halkımızın değil. Bu sebeple faydaları onlara gidiyor, zararları ise bize, bizim halkımıza…

özellştirme=peşkeş değilse
özelleştirme=yağma dır ....
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.