Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.10, 01:30   #171
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumgerçek İstanbul Zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bu toplantı gizlimi yapıldı???

Benim haberim yoktu mesela,... Gizli gizli toplanmanın gereği varmı ki?

Siteye açık olarak belirli bir süre önce beyan edilmesinde ne sakınca olabilirdii? Hatırı sayılır büyük sitelerde bu böyle yapılıyor... Bundan daha başka iyi bir yöntem de yok sanırım...

Siteye son zamanlarda pek bakamadım, eğer bu toplantı gün ve zamanı kimseye haber verilmeden gizli yapılmış ise yakışık almamış diyebilirim...

Lilium yine üzülmüş yahu Üzülmeee

Real, bugüne kadar -ki bu yaklaşık 1 yıl olmak üzere sitede yakışıksız bir iş yaptığımı düşünmüyorum...

Emel bir seminer için İstanbula alel acele gelmek durumunda kalınca bana yazdı. Yardımcı olurmusun diye! Bende elimden geleni yapacağımı söyledim ve 1 günlük gezisinde kendisine kelimenin tam anlamıyla Mihmandarlık yaptım.

Bu kısa süre içinde belli olan ve çok az boş vaktinin olduğu zaman diliminde ulaşabildiği 3-4 kişiyle görüşmekte istedi...

Nazlı ile kontağa geçti ve Lilium, akasha ikilisininde dahil olmasıyla 4 kişi görüşecekti. Ama daha sonra Nazlının elinde olmayan sebeplerle programı iptal etmesi, Akashanında son anda çıkan bu görüşmeye gelememesi ile her zamanki gibi Lilium kaldı geriye. Ve bu durumda bende bu ikiliye katılarak sadece 1,5- 2 saatlik bir görüşme yaptık...

Program...
Sabah Otogardan Emelin alınışı. Seminere zar zor yetiştirilişi... Akşam 16 da seminerden alınışı, 17:30 da Lilium ile buluşma. Saat 20 gibi Liliumun yolcu edilmesi ve ardından Emelin Dayıoğluna teslim edilmesi ve gece dönüş yolculuğu...

Yediğimiz içtiğimize gelince...

2 tavuk ve 1 sığır döner ekmek arası... 3 yayık ayranı ve 3 çay...

Umarım yeterince detaylı olmuştur...

Bu görüldüğü üzere zirve falan değil sadece alelacele araya sıkıştırılmış bir görüşmeydi..

Kaldı ki konu başlığı ile ilgili zirveye göz atacak olursanız çok önceden bildirilmiş zirveninde nasıl gerçekleştiğini ve oradaki aksaklıklarıda göreceksiniz...

Başakça...

Sitem etmeye devam et. Ama daha önce yazmış olduğum cevaba ilave edeceğim birşey yok. Ne anladıysan o!..

DibineNot; Bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım ve yaptığım için kendimi kınıyorum.

Bilmeden yorum yapanlarda kendileri için ne düşünüyorsa yazabilirler tabi ki...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.