Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.10, 10:09   #179
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstanbul forumgerçek dostluk zirvesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi akdeniz Mesajı göster
Tarih belirtilmemiş sanıyorum. İstanbulda olacak olursam sizi tanımak için mutlaka katılacağım.

Tarih tam belirlemedik Akdeniz,diğer arkadaşları bekliyoruz ama ses seda yok,bu buluşmaya 2 kişide olsa mutlaka katılacağım..Yeşil ve Ogün yeni olmalarına rağmen gönüllü oluyorlar,eski forumcularımız ise gönülsüz davranıyorlar.İstanbulda oturupda 2 saatini ayıramayan arkadaşların mazaretinide ben kabul etmiyorum..Direk olarak ben katılmıyorum veya katılıyorum desinler...Konuyu okuyup ilgisiz kalmaları hoş değil.Kimse kimseyide zorlamıyor..Tek istediğim açık olunması..Ne demek istediğimi sormayın,bundan pay çıkaran, zaten soru sormadan anlar..

Eğer katılım az olursa, birdahada İstanbul,da hiçbir buluşmaya katılmayacağım....

İkamet ettiğim yere yolu düşenlerin başımın üzerinde yeri var,orası ayrı tabi...

Kimsede yazdıklarımı şahşi olarak üzerine alınıp,polemik yaratmaya kalkmasın (Konuyuda amacından saptırmayalım)hiç uğraşamam,kendini anlatmak,beni anlamak isteyen lütfedip gelir,çayımızı,kahvemizi içerken dertleşilir,yoksa klavye arkasından laf yetiştirmek artık bana biraz ters..

Çok kızgınım, çünkü bu kaçıncı İstanbul zirvesi,buluşalım deniyor,herkes birbirine sitem ediyor, iş ciddiyete gelince ortalıkta kimseler yok..
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.